Harita

 Dakka Havaalanı

Dakka Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Dakka Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Dakka Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Dakka Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Dakka Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Dakka havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Dakka havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Dakka Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Dakka Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Dakka Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Dakka uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Dakka Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Dakka şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Dakka şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Dakka yakınındaki havaalanları

 Dakka şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Dakka Havaalanı

Adres:
House #11/A,
Road #10,
Sector #01,
Uttara,
Dhaka 1230,
BANGLADESH

Telefon:+880 (0)2 8960825

 Konum Bilgileri

Boylam:90° 23' 52'' E
Enlem:23° 50' 35'' N
IATA kodu:DAC
ICAO kodu:VGZR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.