Harita

 Christmas Adası Havaalanı

Christmas Adası Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Christmas Adası Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Christmas Adası Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Christmas Adası Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Christmas Adası Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Christmas Adası havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Christmas Adası havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Christmas Adası Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Christmas Adası Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Christmas Adası Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Christmas Adası uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Christmas Adası Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Christmas Adası şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Christmas Adası şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Christmas Adası yakınındaki havaalanları

 Christmas Adası şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Christmas Adası Havaalanı

Adres:
Kiritimati,
KIRIBATI

 Konum Bilgileri

Boylam:157° 20' 58'' W
Enlem:1° 59' 9'' N
IATA kodu:CXI
ICAO kodu:PLCH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.