Harita

 Cox's Bazar Havaalanı

Cox's Bazar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cox's Bazar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cox's Bazar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cox's Bazar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cox's Bazar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cox's Bazar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cox's Bazar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cox's Bazar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cox's Bazar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cox's Bazar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cox's Bazar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cox's Bazar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cox's Bazar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cox's Bazar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cox's Bazar yakınındaki havaalanları

 Cox's Bazar şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:91° 58' 0'' E
Enlem:21° 27' 0'' N
IATA kodu:CXB
ICAO kodu:VGCB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.