Harita

 Cardiff Havaalanı

Cardiff Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cardiff Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cardiff Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cardiff Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cardiff Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cardiff havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cardiff havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cardiff Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cardiff Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cardiff Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cardiff uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cardiff Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cardiff şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cardiff şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cardiff yakınındaki havaalanları

 Cardiff şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Cardiff Havaalanı

Adres:
Cardiff International Airport,
Cardiff,
Vale of Glamorgan CF62 3BD,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)1446 711111
Faks:+44 (0)1446 711675

Web Sitesi:

Sahibi:
Cardiff International Airport Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:3° 20' 48'' W
Enlem:51° 23' 51'' N
IATA kodu:CWL
ICAO kodu:EGFF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.