Harita

 Chernivtsi Havaalanı

Chernivtsi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Chernivtsi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Chernivtsi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Chernivtsi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Chernivtsi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Chernivtsi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Chernivtsi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Chernivtsi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Chernivtsi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Chernivtsi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Chernivtsi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Chernivtsi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Chernivtsi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Chernivtsi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Chernivtsi yakınındaki havaalanları

 Chernivtsi şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Chernivtsi Havaalanı

Adres:
30 Chekalova Str,
Chernivtsi,
58009 UKRAINE

Telefon:+380 (0)3722 43221, +380 (0)3722 764-77
Faks:+380 (0)3722 41530

Web Sitesi:

Sahibi:
Municipal Enterprise International Airport Chernovtsy

 Konum Bilgileri

Boylam:25° 58' 0'' E
Enlem:48° 16' 0'' N
IATA kodu:CWC
ICAO kodu:UKLN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.