Harita

 Curitiba Havaalanı

Curitiba Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Curitiba Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Curitiba Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Curitiba Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Curitiba Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Curitiba havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Curitiba havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Curitiba Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Curitiba Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Curitiba Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Curitiba uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Curitiba Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Curitiba şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Curitiba şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Curitiba yakınındaki havaalanları

 Curitiba şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Curitiba Havaalanı

Adres:
Av Rocha Pombo s/n,
CEP 83100-620 Sao Jose Dos Pinhais,
BRAZIL

Telefon:+55 (0)41 3811515
Faks:+55 (0)41 2821954

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:49° 10' 40'' W
Enlem:25° 31' 36'' S
IATA kodu:CWB
ICAO kodu:SBCT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.