Harita

 Cucuta Havaalanı

Cucuta Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cucuta Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cucuta Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cucuta Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cucuta Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cucuta havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cucuta havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cucuta Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cucuta Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cucuta Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cucuta uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cucuta Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cucuta şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cucuta şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cucuta yakınındaki havaalanları

 Cucuta şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:72° 30' 33'' W
Enlem:7° 55' 48'' N
IATA kodu:CUC
ICAO kodu:SKCC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.