Harita

 Sapporo Chitose Havaalanı

Sapporo Chitose Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sapporo Chitose Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sapporo Chitose Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sapporo Chitose Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sapporo Chitose Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sapporo Chitose havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sapporo Chitose havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sapporo Chitose Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sapporo Chitose Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sapporo Chitose Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sapporo Chitose uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sapporo Chitose Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sapporo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sapporo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sapporo Chitose yakınındaki havaalanları

 Sapporo Chitose şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sapporo Chitose Havaalanı

Adres:
Bibi,
Chitose 066-0012,
Hokkaido,
JAPAN

Telefon:+81 (0)12 3230111, 4102
Faks:+81 (0)12 3452031

Web Sitesi:

Sahibi:
Hokkaidō Airport Terminal Co., Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:141° 40' 9'' E
Enlem:42° 47' 44'' N
IATA kodu:CTS
ICAO kodu:RJCC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.