Harita

 Cartagena Havaalanı

Cartagena Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cartagena Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cartagena Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cartagena Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cartagena Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cartagena havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cartagena havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cartagena Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cartagena Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cartagena Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cartagena uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cartagena Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cartagena şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cartagena şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cartagena yakınındaki havaalanları

 Cartagena şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Cartagena Havaalanı

Adres:
Cartagena de Indias,
COLOMBIA

Telefon:+57 (09)53 596273
Faks:+57 (09)53 665796

 Konum Bilgileri

Boylam:75° 30' 38'' W
Enlem:10° 26' 48'' N
IATA kodu:CTG
ICAO kodu:SKCG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.