Harita

 Catania Fontanarossa Havaalanı

Catania Fontanarossa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Catania Fontanarossa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Catania Fontanarossa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Catania Fontanarossa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Catania Fontanarossa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Catania Fontanarossa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Catania Fontanarossa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Catania Fontanarossa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Catania Fontanarossa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Catania Fontanarossa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Catania Fontanarossa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Catania Fontanarossa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Catania şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Catania şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Catania Fontanarossa yakınındaki havaalanları

 Catania Fontanarossa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Catania Fontanarossa Havaalanı

Adres:
Aeroporto Fontanarossa,
I-95100 Catania,
ITALY

Telefon:+39 (0)95 7239111

Web Sitesi:

Sahibi:
Società Aeroporto Catania S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:15° 3' 46'' E
Enlem:37° 27' 58'' N
IATA kodu:CTA
ICAO kodu:LICC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.