Harita

 Solovetsky Havaalanı

Solovetsky Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Solovetsky Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Solovetsky Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Solovetsky Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Solovetsky Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Solovetsky havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Solovetsky havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Solovetsky Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Solovetsky Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Solovetsky Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Solovetsky uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Solovetsky Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Solovetsky şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Solovetsky şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Solovetsky yakınındaki havaalanları

 Solovetsky şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Solovetsky Havaalanı

Adres:
Airport Solovki,
Arkhangelsk obl. RUSSIA

Telefon:+7 (0)818 2450165, 2458090
Faks:+7 (0)818 2450165, 2451794

Sahibi:
JSC Vtory Arkhangelsky

 Konum Bilgileri

Boylam:35° 43' 59'' E
Enlem:65° 1' 48'' N
IATA kodu:CSH
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.