Harita

 Craiova Havaalanı

Craiova Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Craiova Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Craiova Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Craiova Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Craiova Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Craiova havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Craiova havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Craiova Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Craiova Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Craiova Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Craiova uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Craiova Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Craiova şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Craiova şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Craiova yakınındaki havaalanları

 Craiova şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Craiova Havaalanı

Adres:
325 Calea Bucuresti st.,
200785 Craiova,
Dolj,
ROMANIA

Telefon:+40 (0)251 416860
Faks:+40 (0)251 411112

Web Sitesi:

Sahibi:
Consiliul Judeţean Dolj

 Konum Bilgileri

Boylam:23° 53' 11'' E
Enlem:44° 19' 8'' N
IATA kodu:CRA
ICAO kodu:LRCV

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.