Harita

 Campina Grande Havaalanı

Campina Grande Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Campina Grande Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Campina Grande Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Campina Grande Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Campina Grande Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Campina Grande havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Campina Grande havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Campina Grande Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Campina Grande Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Campina Grande Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Campina Grande uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Campina Grande Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Campina Grande şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Campina Grande şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Campina Grande yakınındaki havaalanları

 Campina Grande şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Campina Grande Havaalanı
Telefon:+55 (0)83 33311149

 Konum Bilgileri

Boylam:35° 54' 0'' W
Enlem:7° 16' 0'' S
IATA kodu:CPV
ICAO kodu:SBKG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.