Harita

 Cape Town Havaalanı

Cape Town Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cape Town Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cape Town Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cape Town Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cape Town Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cape Town havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cape Town havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cape Town Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cape Town Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cape Town Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cape Town uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cape Town Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cape Town şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cape Town şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cape Town yakınındaki havaalanları

 Cape Town şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Cape Town Havaalanı

Adres:
Private Bag X9002,
Cape Town International Airport 7525,
SOUTH AFRICA

Telefon:+27 (0)21 9371200
Faks:+27 (0)21 9362937

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:18° 36' 7'' E
Enlem:33° 57' 52'' S
IATA kodu:CPT
ICAO kodu:KCPT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.