Harita

 Cordoba Havaalanı

Cordoba Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cordoba Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cordoba Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cordoba Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cordoba Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cordoba havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cordoba havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cordoba Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cordoba Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cordoba Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cordoba uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cordoba Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cordoba şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cordoba şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cordoba yakınındaki havaalanları

 Cordoba şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Cordoba Havaalanı

Adres:
CP 5000,
Cordoba,
ARGENTINA,
Casilla de Correo 29,
Cordoba,
ARGENTINA

Telefon:+54 (0)351 475

 Konum Bilgileri

Boylam:64° 11' 57'' W
Enlem:31° 18' 47'' S
IATA kodu:COR
ICAO kodu:SACO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.