Harita

 Chiang Mai Havaalanı

Chiang Mai Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Chiang Mai Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Chiang Mai Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Chiang Mai Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Chiang Mai Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Chiang Mai havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Chiang Mai havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Chiang Mai Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Chiang Mai Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Chiang Mai Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Chiang Mai uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Chiang Mai Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Chiang Mai şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Chiang Mai şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Chiang Mai yakınındaki havaalanları

 Chiang Mai şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Chiang Mai Havaalanı

Adres:
60 Sanambin Road,
Suthep District,
Amphoe Muang,
Changwat Chiang Mai 50200,
THAILAND

Telefon:+66 (0)53 270222

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:98° 58' 5'' E
Enlem:18° 46' 18'' N
IATA kodu:CNX
ICAO kodu:VTCC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.