Harita

 Cairns Havaalanı

Cairns Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cairns Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cairns Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cairns Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cairns Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cairns havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cairns havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cairns Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cairns Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cairns Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cairns uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cairns Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cairns şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cairns şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cairns yakınındaki havaalanları

 Cairns şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Cairns Havaalanı

Adres:
PO BOX 57,
CAIRNS,
QLD,
4870,
AUSTRALIA,
Cairns Port Authority,
Airport Operations Centre,
Airport Avenue,
Cairns QLD 4870,
AUSTRALIA

Telefon:+61 (0)7 40806703

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:145° 45' 6'' E
Enlem:16° 52' 59'' S
IATA kodu:CNS
ICAO kodu:YBCS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.