Harita

 Colombo Bandaranayake Havaalanı

Colombo Bandaranayake Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Colombo Bandaranayake Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Colombo Bandaranayake Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Colombo Bandaranayake Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Colombo Bandaranayake Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Colombo Bandaranayake havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Colombo Bandaranayake havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Colombo Bandaranayake Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Colombo Bandaranayake Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Colombo Bandaranayake Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Colombo Bandaranayake uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Colombo Bandaranayake Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Colombo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Colombo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Colombo Bandaranayake yakınındaki havaalanları

 Colombo Bandaranayake şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Colombo Bandaranayake Havaalanı

Adres:
Katunayake,
SRI LANKA

Telefon:+94 (0)11 2252861

 Konum Bilgileri

Boylam:79° 53' 4'' E
Enlem:7° 10' 30'' N
IATA kodu:CMB
ICAO kodu:VCBI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.