Harita

 Calvi Havaalanı

Calvi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Calvi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Calvi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Calvi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Calvi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Calvi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Calvi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Calvi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Calvi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Calvi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Calvi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Calvi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Calvi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Calvi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Calvi yakınındaki havaalanları

 Calvi şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Calvi Havaalanı

Adres:
Rue du Nouveau Port - BP 210-20293 Bastia Cedex,
FRANCE

Telefon:+33 (0)4 95658888
Faks:+33 (0)4 95658899

Web Sitesi:

Sahibi:
La Chambre de commerce et d'industrie de Bastia et Haute-Corse

 Konum Bilgileri

Boylam:8° 47' 30'' E
Enlem:42° 31' 40'' N
IATA kodu:CLY
ICAO kodu:LFKC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.