Harita

 Colima Havaalanı

Colima Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Colima Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Colima Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Colima Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Colima Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Colima havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Colima havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Colima Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Colima Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Colima Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Colima uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Colima Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Colima şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Colima şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Colima yakınındaki havaalanları

 Colima şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Colima Havaalanı

Adres:
Dom Conoc Buenavista Municipio de,
Cuauhtemoc,
CP 28590 Colima,
MEXICO

Telefon:+52 (01)331 44157
Faks:+52 (01)331 42190

 Konum Bilgileri

Boylam:103° 34' 39'' W
Enlem:19° 16' 36'' N
IATA kodu:CLQ
ICAO kodu:MMIA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.