Harita

 Cluj-Napoca Havaalanı

Cluj-Napoca Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cluj-Napoca Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cluj-Napoca Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cluj-Napoca Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cluj-Napoca Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cluj-Napoca havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cluj-Napoca havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cluj-Napoca Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cluj-Napoca Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cluj-Napoca Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cluj-Napoca uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cluj-Napoca Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cluj-Napoca şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cluj-Napoca şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cluj-Napoca yakınındaki havaalanları

 Cluj-Napoca şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Cluj-Napoca Havaalanı

Adres:
Traian Vuia nr.149,
400397 Cluj-Napoca,
ROMANIA

Telefon:+40 (0)26 4416702
Faks:+40(0)26 416712

Web Sitesi:

Sahibi:
Consiliul Judeţean Cluj

 Konum Bilgileri

Boylam:23° 40' 59'' E
Enlem:46° 46' 59'' N
IATA kodu:CLJ
ICAO kodu:LRCL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.