Harita

 Çanakkale Havaalanı

Çanakkale Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Çanakkale Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Çanakkale Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Çanakkale Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Çanakkale Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Çanakkale havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Çanakkale havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Çanakkale Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Çanakkale Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Çanakkale Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Çanakkale uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Çanakkale Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Çanakkale şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Çanakkale şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Çanakkale yakınındaki havaalanları

 Çanakkale şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Çanakkale Havaalanı
Telefon:+90 (0)286 2131021

 Konum Bilgileri

Boylam:26° 24' 0'' E
Enlem:40° 7' 59'' N
IATA kodu:CKZ
ICAO kodu:LTBH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.