Harita

 Carajas Havaalanı

Carajas Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Carajas Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Carajas Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Carajas Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Carajas Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Carajas havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Carajas havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Carajas Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Carajas Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Carajas Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Carajas uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Carajas Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Carajas şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Carajas şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Carajas yakınındaki havaalanları

 Carajas şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Carajas Havaalanı
Telefon:+55 (0)94 33271103

 Konum Bilgileri

Boylam:50° 0' 12'' W
Enlem:6° 7' 4'' S
IATA kodu:CKS
ICAO kodu:SBCJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.