Harita

 Chongqing Havaalanı

Chongqing Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Chongqing Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Chongqing Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Chongqing Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Chongqing Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Chongqing havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Chongqing havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Chongqing Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Chongqing Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Chongqing Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Chongqing uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Chongqing Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Chongqing şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Chongqing şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Chongqing yakınındaki havaalanları

 Chongqing şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Chongqing Havaalanı

Adres:
Yubei District,
Chongqing,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)23 67152335

 Konum Bilgileri

Boylam:106° 38' 30'' E
Enlem:29° 43' 9'' N
IATA kodu:CKG
ICAO kodu:ZUCK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.