Harita

 Jeju Havaalanı

Jeju Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Jeju Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Jeju Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Jeju Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Jeju Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Jeju havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Jeju havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Jeju Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Jeju Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Jeju Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Jeju uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Jeju Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Jeju şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Jeju şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Jeju yakınındaki havaalanları

 Jeju şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Jeju Havaalanı

Adres:
2002 Yongdam 2-dong,
Jeju City 690-042,
Jeju Island,
REPUBLIC OF KOREA

Telefon:1688-5002

Web Sitesi:

Sahibi:
한국공항공사

 Konum Bilgileri

Boylam:126° 29' 42'' E
Enlem:33° 30' 20'' N
IATA kodu:CJU
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.