Harita

 Cheongju Havaalanı

Cheongju Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cheongju Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cheongju Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cheongju Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cheongju Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cheongju havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cheongju havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cheongju Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cheongju Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cheongju Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cheongju uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cheongju Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cheongju şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cheongju şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cheongju yakınındaki havaalanları

 Cheongju şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Cheongju Havaalanı
Telefon:043-210-6114

Web Sitesi:

Sahibi:
한국공항공사

 Konum Bilgileri

Boylam:127° 30' 24'' E
Enlem:36° 43' 0'' N
IATA kodu:CJJ
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.