Harita

 Calama Havaalanı

Calama Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Calama Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Calama Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Calama Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Calama Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Calama havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Calama havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Calama Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Calama Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Calama Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Calama uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Calama Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Calama şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Calama şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Calama yakınındaki havaalanları

 Calama şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Calama Havaalanı

Adres:
Calama,
CHILE

Telefon:+56 (0)55 363004

 Konum Bilgileri

Boylam:68° 55' 0'' W
Enlem:22° 29' 13'' S
IATA kodu:CJC
ICAO kodu:SCCF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.