Harita

 Chiclayo Havaalanı

Chiclayo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Chiclayo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Chiclayo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Chiclayo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Chiclayo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Chiclayo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Chiclayo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Chiclayo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Chiclayo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Chiclayo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Chiclayo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Chiclayo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Chiclayo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Chiclayo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Chiclayo yakınındaki havaalanları

 Chiclayo şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:79° 49' 55'' W
Enlem:6° 47' 22'' S
IATA kodu:CIX
ICAO kodu:SPHI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.