Harita

 Roma Ciampino Havaalanı

Roma Ciampino Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Roma Ciampino Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Roma Ciampino Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Roma Ciampino Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Roma Ciampino Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Roma Ciampino havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Roma Ciampino havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Roma Ciampino Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Roma Ciampino Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Roma Ciampino Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Roma Ciampino uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Roma Ciampino Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Roma şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Roma şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Roma Ciampino yakınındaki havaalanları

 Roma Ciampino şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Roma Ciampino Havaalanı

Adres:
G B Pastine,
Via Appia Nuova 1651,
I-00040 Rome Ciampino,
ITALY

Telefon:+39 (0)6 79348521
Faks:+39 (0)6 79494400

Web Sitesi:

Sahibi:
Aeroporti di Roma S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:12° 35' 35'' E
Enlem:41° 47' 57'' N
IATA kodu:CIA
ICAO kodu:LIRA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.