Harita

 Girit Chania Havaalanı

Girit Chania Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Girit Chania Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Girit Chania Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Girit Chania Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Girit Chania Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Girit Chania havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Girit Chania havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Girit Chania Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Girit Chania Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Girit Chania Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Girit Chania uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Girit Chania Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Girit şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Girit şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Girit Chania yakınındaki havaalanları

 Girit Chania şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Girit Chania Havaalanı

Adres:
GR-731 00 Chania,
GREECE

Telefon:+30 (0)2821 083800
Faks:+30 (0)2821 066100

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:24° 8' 53'' E
Enlem:35° 31' 57'' N
IATA kodu:CHQ
ICAO kodu:KCHQ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.