Harita

 Changchun Havaalanı

Changchun Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Changchun Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Changchun Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Changchun Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Changchun Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Changchun havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Changchun havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Changchun Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Changchun Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Changchun Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Changchun uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Changchun Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Changchun şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Changchun şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Changchun yakınındaki havaalanları

 Changchun şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Changchun Havaalanı

Adres:
Changchun,
Jilin,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)431 8797111

 Konum Bilgileri

Boylam:125° 41' 7'' E
Enlem:43° 59' 46'' N
IATA kodu:CGQ
ICAO kodu:ZYCC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.