Harita

 Chittagong Havaalanı

Chittagong Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Chittagong Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Chittagong Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Chittagong Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Chittagong Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Chittagong havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Chittagong havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Chittagong Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Chittagong Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Chittagong Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Chittagong uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Chittagong Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Chittagong şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Chittagong şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Chittagong yakınındaki havaalanları

 Chittagong şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Chittagong Havaalanı

Adres:
Patenga,
Chittagong,
BANGLADESH

Telefon:+880 (0)31 500171

 Konum Bilgileri

Boylam:91° 49' 32'' E
Enlem:22° 15' 27'' N
IATA kodu:CGP
ICAO kodu:VGEG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.