Harita

 Soekarno-Hatta Havaalanı

Soekarno-Hatta Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Soekarno-Hatta Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Soekarno-Hatta Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Soekarno-Hatta Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Soekarno-Hatta Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Soekarno-Hatta havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Soekarno-Hatta havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Soekarno-Hatta Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Soekarno-Hatta Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Soekarno-Hatta Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Soekarno-Hatta uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Soekarno-Hatta Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cakarta şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cakarta şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Soekarno-Hatta yakınındaki havaalanları

 Soekarno-Hatta şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Soekarno-Hatta Havaalanı

Adres:
Building 601,
PO Box 1245 BUSH,
Jakarta 19101,
INDONESIA

Telefon:+62 (21) 5507015
Faks:+62 (21) 5506823

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura II

 Konum Bilgileri

Boylam:106° 39' 0'' E
Enlem:6° 7' 0'' S
IATA kodu:CGK
ICAO kodu:WIII

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.