Harita

 Korfu Havaalanı

Korfu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Korfu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Korfu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Korfu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Korfu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Korfu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Korfu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Korfu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Korfu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Korfu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Korfu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Korfu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Korfu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Korfu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Korfu yakınındaki havaalanları

 Korfu şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Korfu Havaalanı

Adres:
GR-491 00 Corfu,
GREECE

Telefon:+30 (0)266 1089805
Faks:+30 (0)266 1045829

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:19° 54' 37'' E
Enlem:39° 36' 5'' N
IATA kodu:CFU
ICAO kodu:LGKR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.