Harita

 Caen Havaalanı

Caen Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Caen Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Caen Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Caen Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Caen Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Caen havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Caen havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Caen Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Caen Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Caen Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Caen uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Caen Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Caen şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Caen şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Caen yakınındaki havaalanları

 Caen şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Caen Havaalanı

Adres:
Route de Caumont,
F-14650 Carpiquet,
FRANCE

Telefon:+33 (0)2 31712010
Faks:+33 (0)2 31260192

Web Sitesi:

Sahibi:
Chambre de commerce et d'industrie de Caen

 Konum Bilgileri

Boylam:0° 26' 53'' W
Enlem:49° 10' 23'' N
IATA kodu:CFR
ICAO kodu:LFRK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.