Harita

 Donegal Havaalanı

Donegal Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Donegal Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Donegal Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Donegal Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Donegal Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Donegal havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Donegal havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Donegal Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Donegal Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Donegal Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Donegal uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Donegal Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Donegal şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Donegal şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Donegal yakınındaki havaalanları

 Donegal şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Donegal Havaalanı

Adres:
Carrickfinn,
Kincasslagh,
Letterkenny,
County Donegal,
REPUBLIC OF IRELAND

Telefon:+353 (0)74 9548284
Faks:+353 (0)74 9548483

Web Sitesi:

Sahibi:
Airports Donegal

 Konum Bilgileri

Boylam:8° 20' 25'' W
Enlem:55° 2' 30'' N
IATA kodu:CFN
ICAO kodu:EIDL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.