Harita

 Ciudad Obregon Havaalanı

Ciudad Obregon Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ciudad Obregon Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ciudad Obregon Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ciudad Obregon Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ciudad Obregon Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ciudad Obregon havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ciudad Obregon havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ciudad Obregon Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ciudad Obregon Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ciudad Obregon Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ciudad Obregon uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ciudad Obregon Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ciudad Obregon şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ciudad Obregon şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ciudad Obregon yakınındaki havaalanları

 Ciudad Obregon şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ciudad Obregon Havaalanı

Adres:
Km 1840 Carr Internacional Municipio de,
Cameje,
CP 85000 Ciudad Obregón,
Sonora,
MEXICO

Telefon:+52 (01)64 132945

 Konum Bilgileri

Boylam:109° 50' 21'' W
Enlem:27° 23' 30'' N
IATA kodu:CEN
ICAO kodu:MMCN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.