Harita

 Chiang Rai Havaalanı

Chiang Rai Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Chiang Rai Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Chiang Rai Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Chiang Rai Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Chiang Rai Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Chiang Rai havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Chiang Rai havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Chiang Rai Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Chiang Rai Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Chiang Rai Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Chiang Rai uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Chiang Rai Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Chiang Rai şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Chiang Rai şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Chiang Rai yakınındaki havaalanları

 Chiang Rai şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Chiang Rai Havaalanı

Adres:
404 Moo 10,
Tambol Rim Kok Ban Du,
Amphoe Muang,
Chiang Rai 57100,
THAILAND

Telefon:+66 (0)53 793048

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:99° 52' 59'' E
Enlem:19° 57' 9'' N
IATA kodu:CEI
ICAO kodu:VTCT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.