Harita

 Mactan-Cebu International Havaalanı

Mactan-Cebu International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mactan-Cebu International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mactan-Cebu International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mactan-Cebu International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mactan-Cebu International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mactan-Cebu International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mactan-Cebu International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mactan-Cebu International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mactan-Cebu International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mactan-Cebu International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mactan-Cebu International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mactan-Cebu International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cebu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cebu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mactan-Cebu International yakınındaki havaalanları

 Mactan-Cebu International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mactan-Cebu International Havaalanı
Telefon:6332 340 2486

Web Sitesi:

Sahibi:
Mactan Cebu International Airport Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:123° 54' 24'' E
Enlem:10° 19' 54'' N
IATA kodu:CEB
ICAO kodu:RPVM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.