Harita

 Kalküta Havaalanı

Kalküta Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kalküta Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kalküta Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kalküta Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kalküta Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kalküta havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kalküta havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kalküta Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kalküta Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kalküta Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kalküta uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kalküta Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kalküta şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kalküta şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kalküta yakınındaki havaalanları

 Kalküta şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kalküta Havaalanı

Adres:
Kolkata 700052,
INDIA

Telefon:+91 (0)33 5119977

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:88° 26' 57'' E
Enlem:22° 39' 9'' N
IATA kodu:CCU
ICAO kodu:VECC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.