Harita

 Karakas Havaalanı

Karakas Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Karakas Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Karakas Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Karakas Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Karakas Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Karakas havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Karakas havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Karakas Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Karakas Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Karakas Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Karakas uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Karakas Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Karakas şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Karakas şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Karakas yakınındaki havaalanları

 Karakas şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:66° 59' 21'' W
Enlem:10° 36' 23'' N
IATA kodu:CCS
ICAO kodu:SVMI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.