Harita

 Kozhikode Havaalanı

Kozhikode Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kozhikode Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kozhikode Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kozhikode Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kozhikode Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kozhikode havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kozhikode havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kozhikode Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kozhikode Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kozhikode Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kozhikode uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kozhikode Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kozhikode şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kozhikode şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kozhikode yakınındaki havaalanları

 Kozhikode şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kozhikode Havaalanı

Adres:
Airports Authority of India,
Calicut 673647,
Kerala,
INDIA

Telefon:+91 (0)483 2712630

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:75° 57' 0'' E
Enlem:11° 7' 59'' N
IATA kodu:CCJ
ICAO kodu:VOCL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.