Harita

 Carlisle Havaalanı

Carlisle Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Carlisle Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Carlisle Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Carlisle Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Carlisle Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Carlisle havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Carlisle havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Carlisle Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Carlisle Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Carlisle Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Carlisle uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Carlisle Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Carlisle şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Carlisle şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Carlisle yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Carlisle Havaalanı

Adres:
Cumbria,
CA6 4NW,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)1228 573641
Faks:+44 (0)1228 573310

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:2° 48' 33'' W
Enlem:54° 56' 12'' N
IATA kodu:CAX
ICAO kodu:EGNC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.