Harita

 Kahire Havaalanı

Kahire Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kahire Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kahire Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kahire Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kahire Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kahire havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kahire havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kahire Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kahire Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kahire Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kahire uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kahire Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kahire şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kahire şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kahire yakınındaki havaalanları

 Kahire şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kahire Havaalanı

Adres:
Airport Road,
Heliopolis,
11776 Cairo,
EGYPT

Telefon:+20 (0)2 2655000, 2653413
Faks:+20 (0)2 6332522

Web Sitesi:

Sahibi:
Cairo Airport Company

 Konum Bilgileri

Boylam:31° 24' 24'' E
Enlem:30° 8' 15'' N
IATA kodu:CAI
ICAO kodu:HECA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.