Harita

 Cagliari Havaalanı

Cagliari Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Cagliari Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Cagliari Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Cagliari Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Cagliari Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Cagliari havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Cagliari havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Cagliari Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Cagliari Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Cagliari Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Cagliari uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Cagliari Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Cagliari şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Cagliari şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Cagliari yakınındaki havaalanları

 Cagliari şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Cagliari Havaalanı

Adres:
Aeroporto Mario Mameli Via dei Trasvolatori snc - 09030 Elmas (CA),
ITALY

Telefon:+39 (0)70 211211
Faks:+39 (0)70 241013

Web Sitesi:

Sahibi:
So.G.Aer. S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:9° 3' 39'' E
Enlem:39° 14' 49'' N
IATA kodu:CAG
ICAO kodu:LIEE

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.