Harita

 Barisal Havaalanı

Barisal Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Barisal Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Barisal Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Barisal Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Barisal Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Barisal havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Barisal havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Barisal Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Barisal Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Barisal Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Barisal uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Barisal Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Barisal şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Barisal şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Barisal yakınındaki havaalanları

 Barisal şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:90° 18' 0'' E
Enlem:22° 48' 0'' N
IATA kodu:BZL
ICAO kodu:VGBR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.