Harita

 Bol Havaalanı

Bol Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bol Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bol Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bol Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bol Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bol havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bol havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bol Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bol Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bol Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bol uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bol Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bol şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bol şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bol yakınındaki havaalanları

 Bol şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bol Havaalanı

Adres:
PO Box 33,
21400 Supetar,
CROATIA

Telefon:+385 (0)21 559711
Faks:+385 (0)21 559722

Web Sitesi:

Sahibi:
Brač Airport Ltd

 Konum Bilgileri

Boylam:16° 40' 59'' E
Enlem:43° 16' 59'' N
IATA kodu:BWK
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.