Harita

 Berlevag Havaalanı

Berlevag Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Berlevag Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Berlevag Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Berlevag Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Berlevag Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Berlevag havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Berlevag havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Berlevag Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Berlevag Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Berlevag Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Berlevag uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Berlevag Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Berlevag şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Berlevag şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Berlevag yakınındaki havaalanları

 Berlevag şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Berlevag Havaalanı

Adres:
Avinor,
Berlevåg Airport,
9981 Berlevåg,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 035170
Faks:+47 (0)67 035171

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:29° 0' 0'' E
Enlem:70° 52' 0'' N
IATA kodu:BVG
ICAO kodu:ENBV

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.