Harita

 Baubau Havaalanı

Baubau Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Baubau Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Baubau Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Baubau Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Baubau Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Baubau havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Baubau havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Baubau Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Baubau Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Baubau Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Baubau uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Baubau Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Baubau şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Baubau şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Baubau yakınındaki havaalanları

 Baubau şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Baubau Havaalanı
Telefon:+62 (402) 2823675

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas IV

 Konum Bilgileri

Boylam:122° 37' 59'' E
Enlem:5° 28' 0'' S
IATA kodu:BUW
ICAO kodu:WAAB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.