Harita

 Batum Havaalanı

Batum Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Batum Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Batum Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Batum Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Batum Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Batum havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Batum havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Batum Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Batum Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Batum Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Batum uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Batum Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Batum şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Batum şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Batum yakınındaki havaalanları

 Batum şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Batum Havaalanı

Adres:
Batumi,
GEORGIA

Telefon:+995 (0)8 88222355

 Konum Bilgileri

Boylam:41° 36' 2'' E
Enlem:41° 36' 38'' N
IATA kodu:BUS
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.